HAKKIMIZDA

2007 senesinde İzmir Güzelbahçe ‘ de kurulan Bobyland Firması pet sektörüne köpek oteli hizmeti ile başlamıştır.2011 senesinde köpek eğitimi hizmetine başlamıştır. Birçok seminer ve organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Bunca yılın verdiği profesyonellik ve eğitimin sonunda 2018 yılında Patinibesle E ticaret sitesi ile müşterilerine ve Tüm Türkiye ‘ ye evcil hayvan malzemeleri konusunda dünya markalarını evlerine kadar hizmet ederek e ticarete adım atmıştır. 2019 senesinde Bobyland.com web sitesi ile İtalya Milano ‘da , İngiltere Londra’da ve Güney Afrika’da depolar ve lojistik merkezlerle antlaşma yaparak uluslararası E ticarete başlamıştır. Bu yüzden Dünyaca ünlü 2018 ‘ de Primenove , 2019 ‘da Gappay ve 2020 ‘ de Hs Germany Sprenger ürünlerini Türkiye’ye temin ederek yüzlerce köpek eğitmeni ve binlerce köpek sahibine çözümlere kavuşturmuştur.

Bobyland Gappay ürünlerini Türkiye’ye getirerek siz köpek sahiplerinin en iyi malzemelerle buluşmasını sağlamaktadır. Gappay markası kaliteli köpek ihtiyaçlarının üretimini ve satışını yapmaktadır. Köpek eğitmenlerinin kullanması için profesyonel malzemeler üretmektedir.
Web sitesimizde birçok müşterimiz tarafından test edilen köpek ürünlerini görme fırsatına sahipsiniz.
Ürünlerimizle birçok köpek eğitmenleri kullanmaktadır. Sürekli olarak bireysel olarak ürünleri test ediyor ve geliştiriyoruz, bizim ürünlerimizi kullanan köpek sahiplerinin ve köpek eğitmenlerinin ihtiyaçlarını, isteklerini, yorumlarını her zaman dinliyoruz. Bazıları kendi alanlarında gerçekten en iyi liderler arasındadır.

Gappay Hakkında

Gappay Tarihçesi

GAPPAY 23 Haziran 1992’de kuruldu. Kurucu ortaklar Çek Cumhuriyeti’nden Jiří Tichý ve Hollanda’dan Rain Cats idi. Ancak, iki ortağın işbirliği yaklaşık bir yıl sonra sona erdi. Ayrıca, sadece Bay Jiří Tichý tek ortak olarak devam etti.
Kinolojik malzemeler, 1990’ların başlarında Opava’da üretilmeye başlandı. Jiří Tichý, ilk figürant pantolonları, deri ve kaynak deri önlüklerinden Lada ev dikiş makinesinde öğretti. Aktif bir yardımcı olarak, eğitimli bir terzi olan annesinin tecrübesini kullandı ve kendi koruyucu pantolonunu yaptı. Ancak, bu eski Lada makinesi deri dikmeyi başaramadı ve bu yüzden arkadaşları için diğer pantolonlar – ekstralar – bir uzman olan Jiří Tichý’nin annesi tarafından endüstriyel tekstillerden dikilmeye başlandı.
Ji goodsí Tichý, köpek ürünlerine büyük ilgi ve eksikliğinden dolayı Marie Tichá şirketini ve ardından GAPA’yı kurdu. Ekstralar için giysilere ek olarak, ürün yelpazesi jüt malzemeden yapılmış piyonları ve kolları, koşum takımlarını ve deri kayışları da içerecek şekilde genişledi.
GAPPAY’in kurulması, şirketin gelişiminde önemli bir kilometre taşı oldu. Hollandalı ortakla ilk işbirliği, Orta ve Batı Avrupa pazarlarını kısmen açtı. Ürün yelpazesinin kademeli olarak genişlemesi, yetişkin köpekler ve diğer birçok benzersiz ürün için kendi kılıf modellerinin yaratılmasına yol açtı. Mezun olduktan sonra tıp pratiğini de tamamlayan aktif kinolog Jiří Tichý, artan sayıda çalışanla birlikte tüm yeni ürünlerin geliştirilmesi ve test edilmesine katıldı.
1994 yılında Hradec Králové’de düzenlenen WUSV Dünya Şampiyonası, GAPPAY için tarihteki en başarılı satış etkinliğiydi. Çek Cumhuriyeti’nden ve yurtdışından gelen minimal rekabet ve GAPPAY sahibi Jiří Tichý’nin şampiyonada yardımcı pozisyonuna katılımı, hem yarışmacılar hem de dünyanın her yerinden izleyiciler için GAPPAY ürünlerine eşi görülmemiş bir ilgi uyandırdı.

HAKKIMIZDA

Takımımız

Bahadır Karabulut

CEO / KURUCU

Ali Salcan

Lojistik Müdürü

Ahmet Demir

Mağaza Müdürü

Tayfur Gültekin

Depo Kargo Sorumlusu
Gappay.com.tr @ 2021

Köpek eğitmenleri ve pet sahipleri için 7 / 24 çalışıyoruz

2007
KURULUŞ ZAMANI
2000
MUTLU MÜŞTERİ
57
KÖPEK EĞİTMENİ
3
OFİS
4
TAKIM ÇALIŞANI
1289
GÖNDERİLEN KARGO SAYISI

Gappay Profosyonel Köpek Eğitim Malzemeleri

1992 ‘den beri Çek Cumhuriyetin ‘de kurulan Gappay markası köpek eğitim malzemeleri konusunda en iyi markalardan birisidir. Bir çok Dünyaca ünlü köpek eğitmeni ile çalışmaktadır.

Bobyland Köpek Oteli ve Köpek Eğitim Merkezi

2007 Senesinden beri pet sektöründe dünya markalarını evinize getiriyoruz. Hs Germany Sprenger markasını Türkiye ‘ye temin ederek siz köpek sahipleri ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.