Yaman Ersel Yıldırım

1971 Ankara doğumlu. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ardından Ankara Üniversitesi Veteriner Fakultesini bitirdi. 1989 yılından beri profesyonel K-9 eğitimi veriyor.KIF FCI Labrador Retriever Irkı ,Obedience ( itaat ), BH (refakat Köpeği ) ,Arama Kurtarma Hakemliği yapmaktadır.Bakanlık onaylı Köpek Egitmen Egitmeni Sertifıkasına sahiptir . Avusturya ,Hırvatıstan ,Almanya ,Fransa ,Slovenya ,Rusya ,Belçika .Macaristan ,İtalya da yarısmalara sınav ve yarışmalara katılmış olup Arama Kurtarma Köpekleri Dünya Şampiyonasında Ülkemizi 3 kere temsil etmiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok derecesi vardır .

Erkan Dişoğlu

Köpek eğitimi denince akla gelen en iyi ekipmanları tedarik edeceğiniz harika bir site…sadece profesyonellere değil tüm köpek sahiplerine şiddetle öneriyorum . Kaliteli , şık ve uzun süre kullanabileceğiniz ürünler.olmazsa olmaz…tavsiyemdir

Srenger İrem Kaman

İrem Kaman

Merhabalar, ben İrem Kaman, İzmirliyim. İstanbul Üniversitesi İtalyan dili ve Edebiyatı mezunuyum.2015 ten beri Türkiye’de ve Dünyada isim yapmış bir çok eğitmenin eğitici eğitimine katılıp sertifikalarımı aldım, hala kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Branşım rehabilitasyon ve davranış problemleri üzerine, evcil hayvanlarda aromaterapi üzerine sertifikam ve uygulamalarım da bulunmakta hatta stres azaltıcı kendi ürettirdiğim aromaterapi yağlarım da mevcut, Uluslararası sks sınavından bir günde 9 tane yasaklı ırk köpeği geçiren ilk eğitmenim diyebilirim, şuanda da İBB veteriner işlerine bağlı bir barınakta saldırı şikayetleri ile toplanan hayvanların rehabilitasyonu için tam zamanlı çalışmaktayım, çalıştığım köpekler gerçekten iri cüsseli ve kontrolü zor hayvanlar, o yüzden bu aşamada Sprenger tasmaları ve ürünleri ciddi anlamda en büyük yardımcım, minimum ikazla maksimum kontrol sağlaması, ömürlük kalitede ve görsel olarak şık olması en büyük tercih sebebim, bu harika ekipmanlar için tekrar çok teşekkürler!

Hatice Figen Alphan

Hatice Figen Alphan  1970 İstanbul doğumlu. Ege Üniversitesi Klasik Arkeoloji 1992 ve Açık Öğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Ön lisans 2013 mezunudur. Banka emeklisi olup 2015 yılından bu yana Köpek Eğitmenliği yapmaktadır. 3 Golden Retriever ırkı köpeği ile çeşitli sınav ve yarışmalarda başarı göstermiştir. 2016 yılından beri hem kendi köpeklerinde hem de eğitime gelen köpeklerde Sprenger tasma kullanmakta olup çok memnun kaldığını bildirmektedir.

Sprenger Hatice Figen Alphan
Sprenger Gürcan Doğaner

Gürcan Doğaner

1982 İzmir doğumlu.  Açık Öğretim Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe Lisesinin ardından Anadolu Üniversitesi Vet. Laborant Sağlık Teknikerliğini bitirdi. 1997 yılından beri profesyonel Köpek eğitimi veriyor. KIF FCI Kayıt Yetkilisi yapmaktadır. Altınbaş Üniversitesi Köpek Eğitmenliği Sertifikasını Bakanlık onaylı ve daha bir çok Köpek eğitmeni sertifikasına sahiptir . Çekoslovak Wolfdog Irkını Türkiye’ye İlk Getiren ,Eğiten ve Üreten Kişidir. Şuan İtibari ile köpek eğitimi ve Pansiyonu Sahibi , Online Köpek Eğitim Kursu Kurucusu, Çekoslovak Wolfdog Üreticisi, Woofdog Pet Store Sahibi,Pet Ajans Sahibidir.Köpeklerinin Türkiye’de Birçok Şampiyonlukları vardır . Şuan İtibari Dizi, Film, Belgesel ve Müzik Kliplerin de Köpekleri yer almaktadır. Uzun yıllardır Hs Germany Sprenger marka tasmayı kullanmaktadır ve önermektedir.

Cumhur Gül

Cumhur Cumali GÜL , 18.11.1983 doğumlu olup, 7 yıldır profesyonel düzeyde köpek sporcusu ve köpek eğitmeni olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tamamıyla kendisinin eğitmiş olduğu, şu an 7 yaşındaki Belçika Malinois ırkı Anubis (wildiris brix) isimli köpeğiyle, bu 7 yıl içerisinde kademe kademe köpek sporunda yükselmiş olup , 2013 yılı Eylül ayında ilk FCI WM Dünya Şampiyonasına, 5 yıllık birikimleriyle, Çek Cumhuriyeti’nde katılmıştır.Türkiye’de bugüne kadar köpek sporunda FCI Dünya Şampiyonası seviyesinde yarışan köpekler, yurt dışından hazır getirilmekte olup , Anubis ise Cumhur Gül tarafından alınmış olduğu 2 aylıktan itibaren, bir Türk sporcu tarafından, sıfırdan ele alınıp bu seviyeye getirilmiş olan ilk köpektir.Geçtiğimiz seneki dünya şampiyonasında milli ekibimizin tüm köpekleri arasında, takımdaki en genç ve yeni sporcu olmasına rağmen , en yüksek itaat puanını almış olup , büyük bir başarı sergilemiştir.2014 yılında girdiği milli takım seçmelerinde , köpeğinin puanlarını arttırmakla kalmayıp , en yüksek puanları alarak, milli takım kaptanlığı yapmaya hak kazanmıştır. Uzun senelerdir Hs Germany Sprenger marka tasmalarını kullanmakta olup hem kendi köpeklerinde ve ayrıca müşteri köpeklerinde kullanmaktadır ve önermektedir.

Sprenger Cumhur Gül
Sprenger Serdar Arslan

Serdar Arslan

1984 doğumluyum.AöF sosyoloji mezunuyum.2003 yılından beri köpek eğitmeniyim. Gerek Türkiye gerekse yurtdışında terapi ve asistan kopekler, arama kurtarma ve itaat branşlarında derecelerim var. 2 köpeğim var arama köpeğim blessed borders Kass ile 2022 Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecektir. Akut Ankara k9 birim sorumlusuyum.